„Já a válka“
Kolekce obrázků ze soutěže Památníku Terezín v roce 2009 pod názvem Já a válka byla od 6. května 2011 k vidění v Infocentru v Kravařích u České Lípy. V tento den proběhla v Infocentru vernisáž výstavy. Součástí programu vernisáže, který připravili žáci zdejší školy pod vedením Mgr. Hany Tesárkové, byla též recitace básniček Hanuše Hachenburga, dětského vězně terezínského ghetta. Výstava zůstala v Kravařích přes prázdniny.
V říjnu 2011 byla instalována v Městské knihovně v Lounech, poté v rakovnickém muzeu v prostoru Galerie Samson. Následně si ji mohli prohlédnout návštěvníci v pobočce rakovnického muzea v Jesenici. 12. března 2012 slavnostním otevřením začala výstava těchto prací v Oddělení pro vzdělávání a kulturu Židovského muzea v Praze. Slavnostní podvečer zpříjemnilo skladbami J. S. Bacha a P. Hindemitha kytarové trio Altera Pars.
Jak můžeme dál žít?
Nejzajímavější práce ze soutěže pro rok 2010 pod názvem Jak můžeme dál žít? měly mimoterezínskou premiéru v prostoru Židovské obce v Teplicích v září 2011. Další zastávkou se těmto výtvarným dílům stal mostecký evangelický sbor. Vernisáži, která se uskutečnila v listopadu 2011, byla přítomná i paní Erna Chaloupková, bývalá vězeňkyně terezínského ghetta, nyní žijící v Mostě. Z Mostu se výstava přestěhovala do prostoru litoměřické Diakonie Oka-mžik. Od počátku března 2012 byla kolekce kreseb k vidění v lounské pohřební židovské kapli.
St